1 / 11
Road Bike Cube
1.700 €
Цената не е фиксна
30.08.2022 11:57

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Se prodava Road Bike
Cube Agree Pro GTC
Ram M-L odgovara za visina 1.80-1.90
Full Carbon
DuraAce Kocnici
DuraAce Shifteri
DuraAce Mehanizam 2x11
Fullcrum Bandasi
Michelin Gumi(novi)
Tocakot e kako nov za cena ne sakam mnogu komentari dojdete i videte na lice mesto , tocakot se gleda na fotografii

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Haris
Потврден огласувач
078400415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам