1 / 5
Prodazba na Kuka
140.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 12:25

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

330 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Banica 15

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070264855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам