1 / 12
DAEWOO TICO REGISTRIRANO CELA GODINA PLIN 078714134
850 €
30.09.2022 08:38

Битола / Битола

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

33 kw / 45 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

078714134 078714134 078714134
Daewoo tico 2000ta godina so plinski atestiran ured so nov akumulator 4 novi gumi servisirano redovno odrzhavano. Tikoto ima odlichen motor i menuvach. Registrirano do juni slednata godina
Cenata e 850€ ne e fixna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070350177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам