1 / 12
Mercedes cls320
10.799 €
Цената не е фиксна
10.800 €
11.08.2022 14:20

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes CLS320 facelift 2009godina
Registriran do 26.03.2023 so zelen karton, novi gumi letni

Kolata e bez nikakva zabeleska!

CENATA E SAMO ZA KESH!!!!

Cena: 10.799€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Leon
Потврден огласувач
075333663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам