Ce prodava Stan vo struga
43.990 €
11.08.2022 14:31

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

54 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ul.Risto krle 3/3/20

Se prodava dvocoben renoviran Stan vo struga do opsta bolnica struga vi 4 sprat cenata 43990.00 evra za poveke informacii javete se na 076 802 957

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ikmet
Потврден огласувач
076802957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам