1 / 5
Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор
5 €
30.11.2022 08:15

Прилеп / Прилеп

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Сталажи stalazi

20 €

Zapcesti i varijatorski kaisi kashi каиши

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам