1 / 3
Bridgestone Turanza T001 225/50 18R x4
5.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 20:19

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

50

Дијаметар:

18

Pominati okolu 20000 km.
Cenata e za site gumi.

Ateca Karoq Countryman BMW x1 x2
https://www.blackcircles.com/catalogue/bridgestone/turanza-t001/225/50/R18/W/95/f?tyre=34219781

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

nsm
Потврден огласувач
071382473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам