1 / 3
SE PRODAVA KORISTEN 2 NEDELI GARANCIJA KUPEN OD TELEKOM
45.000 МКД
Цената е фиксна
09.10.2022 15:24

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

S22

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Samsung S22 5G bel. Koristen 2 nedeli kupen od Telekom so garancija 2 godini.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Kliment
Потврден огласувач
071236377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам