1 / 8
DACIA SANDERO 2015
По Договор
Денес 04:38

Охрид / Охрид

Марка:

Dacija

Модел:

Sandero

Година:

2015

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava dacia sandero 2015god 1.2 benzin neuvezena so realni 148 000 km so servisna kniska i redovno servisirana i nov akumulator
Bez nikakvi dopolnitelni trosoci!!! 070 331 415

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
076852565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам