1 / 2
Prodavam chasovnik Fossil BQ 2141SET (watch)
140 €
Цената не е фиксна
07.09.2022 22:14

Битола / Битола

Prodavam chasovnik Fossil BQ 2141SET so 2 rezervni kafeavi kozhni remchinja i original kutija. Chasovnikot e kupen od amerika i e nosen samo nekolku pati.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
076734046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам