1 / 12
Fiat 500 1.3 Diesel
6.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 01:39

Гостивар / Гостивар

Марка:

Fiat

Модел:

500

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat 500 1.3 Multijet 2008
Diesel
071768660
Regjistrim + karton i gjelber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Albion
Потврден огласувач
071768660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам