Se prodava plac vo Bitola
1 €
Цената не е фиксна
06.11.2022 18:59

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4565 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2
Za podetalni informacii javete se na brojot 077/803/485
-077/803/485 -
-077/803/485 -
-077/803/485 -

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077803485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам