1 / 6
Fiat doblo 1.2
2.500 €
2.700 €
18.08.2022 09:43

Охрид / Охрид

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Benzin 1.2
2002god.
dobro socuvano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
071220126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам