1 / 5
SEAT EXEO 2.0TDI 2009
6.350 €
08.11.2022 15:44

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Exeo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SEAT EXEO 2.0 TDI 2009

2009godina
EURO 5
XENON/BIXENON
GREACI NA SEDISTA
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
PARKING SENZORI
AUTO HOLD
KOMANDI NA VOLAN
EL.STAKLA
AUX
2 KLUCA
184.000km ORIGINALNA SO SERVISNA KNISKA
17 ALU BANDAZI
SERVISNA KNISKA
EXTRA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
078250926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам