1 / 2
Se prodava kujka i plac za kukja
1 €
02.10.2022 18:46

Кичево

Број на соби:

5

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

44444444 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

11

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Solunska 17

Се продава куќа и плац за куќа на улица солунска 17 Кичево. 071 347 013

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
75737890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам