1 / 7
Golf 7 2.0 tdi DSG
12.999 €
04.10.2022 22:31

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf 7 tdi 2.0 dsg 2014/2013
Motor dobar
Menuvac dsg
Klima ( ladi perfektno)
Senzori (napred + pozadi)
Servisiran ( rebrasti set) ulje filteri
Moze zamena
Navigacija
Registriran so z karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

halim
Потврден огласувач
70939929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам