1 / 12
Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika
3.650 €
06.11.2022 16:27

Гостивар / Гостивар

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 2009/2008 GODİNA , REGİSTRİRAN CELA GODİNA 07/2023, VO FABRİCNA SOSTOJBA, SO FULL OPREMA, MNOGU EKONOMİCNA KOLA, BEZ MANA BEZ DEFEKTİ..
KLİMA LADİ
ESP
ABS
SERVO
MAGLENKİ
ELEKTR PROZORİ
ELEKTR RETROVİZORİ
NASLON ZA RAKA
DOBRİ GUMİ
CD RADİO
İ DRUGO
070875702

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gostivar
Потврден огласувач
070875702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам