1 / 5
Prodazba na elektricen sporet, masicka, komoda i krevet
По Договор
12.08.2022 05:57

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat elektricen sporet, masicka, komoda i krevet vo socuvana sostojba.
Cena po dogovor.
Kontakt telefon: 070 696 281

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Nina
Потврден огласувач
070696281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам