1 / 11
AUDI Q7
12 €
20.08.2022 10:20

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
3.0 TDI Quatro
Reg do 10.08.2023 god
Panorama
Kuka
Donesen od Germanija 2019 god
Realni km
Na amortizeri e
Bez nikakva zabeleska

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
071663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам