1 / 9
BMW 525 i
6 €
01.09.2022 11:20

Демир Хисар

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
525 i Benzin
Avtomatik
240 000 km so servisna
Doneseno od CH
Carineto do reg
Bez nikakva zabeleska

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
071663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам