џип мазда cx7
7.500 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 11:07

Охрид / Охрид

Марка:

Mazda

Модел:

CX-7

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

243 kw / 330 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

sovrseno odrzan,kozni sedista,elektronika,novi gumi.izminata registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Сервис офисс
Потврден огласувач
078843317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам