1 / 8
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТРОГ ЦЕНТАР 180 М2
175.000 €
Цената не е фиксна
01.09.2022 12:14

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1950

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТРОГ ЦЕНТАР.
КУЌАТА Е ПРИЗЕМЈЕ ПЛУС КАТ СО МОЖНОСТ ЗА ИЗВЕДБА И НА ПОТКОРВЈЕ ВО СКЛОП НА КАТОВИТЕ СО ОГЛЕД ДЕКА КАТОТ Е СО ВИСИНА ОД 4 М2 ПЛУС ПОКРИВ.
НА КАТ ПО 90 М2 (КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА, ГОЛЕМ ПРИЕМЕН САЛОН СО ПЛУС ТРИ СОБИ).
ДЕЛУМНО РЕНОВИРАНО ПРИЗЕМЈЕ , ДВЕ ГАРАЖИ И ДВОРНО МЕСТО ОД 60 М2.
КУЌАТА Е ДЕЛ ОД СТАРАТА БИТОЛСКА АРХИТЕКТУРА И СЕ НАОЃА ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ.

ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ.071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ДВОКАТНА КУЌА НА ШИРОК СОКАК

430000 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА НА 4 НИВОА ВКУПНО 200 М2

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам