1 / 3
Детски велосипед Lucy
3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 08:31

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Продавам одлично зачуван и целосно функционален детски велосипед Lucy.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

DrTubeR
Потврден огласувач
075783863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам