1 / 2
Магацинско-Деловен објект
1.200 €
12.08.2022 12:46

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

520 m²

Се издава објект на бул.Борис Трајковски 314а, индустриска зона Пинтија. Објектот е со површина од 520м2, на два ката, со струја, вода, приватно обезбедување и сопствен паркинг. Цената е 1200евра месечно,со можност за договор.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Жарко
Потврден огласувач
075407270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам