1 / 5
Apartman za izdavanje vo Ohrid
По Договор
16.03.2023 13:13

Охрид / Охрид

Apartman L.B
Nov kompletno ureden apartman vo blizina na Bolnicata
( Ul .Pitu Guli)
Pogoden za 3-4 osobi.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
072307737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам