1 / 3
Се продава BMW R nineT
12.500 €
12.10.2022 13:36

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Вид:

Спортски

Година:

2015

Модел:

R NineT

Километри:

5000

Се продава BMW R nineT 2015 година од прв сопственик.Моторот е купен и сервисиран во Динамикс.Поминати 6.000 км
075 276 021

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Владимир
Потврден огласувач
075276021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам