1 / 10
Циркулар 2000w PARKSIDE
12.000 МКД
11.09.2022 12:26

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE.
Јачина 2000 вати, наменет за сечење во дрво и пластика,. Циркуларот е потезен со можност за сечење напред и назад и под агол од 0 до 45 степени лево и десно, големина на пила до 210 мм. со ласер за прецизно сечење и вреќа за собирање на отпад.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам