1 / 7
PLOCKARI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2023 13:48

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MONTIRANJE NA:
KERAMICKI PLOCKI, MERMER, GRANITNI PLOCI, DEKORATIVNI KAMENJA.
INTERVENCII POPRAVKI I TN...
BRZO I KVALITETNO!!

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Се продава / Можна е замена од:

Haris
Потврден огласувач
78809434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам