БАРАМ ОПШТИ РАБОТНИЦИ
По Договор
23.08.2022 12:24

Аеродром / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Барам општи работници за утовар и растовар на канцелариски мебел и опрема.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
070255722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам