Возач E kатегорија - Холандија
3.500 €
Цената не е фиксна
12.08.2022 14:33

Неготино / Неготино

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Холандска фирма потреба од 2 возачи, од септември.
Се работи дистрибуција во маректи, локално, дневна смена.
Платата е од 3500е (нето) па нагоре, во зависност од изработени часови.
Потребно е:
- Мин 2 години искуство
- Европски документи
- Возачка Е категорија; тахо картичка; СРС
- Основно познавање на англиски или холандски
- Одговорен и позитивен пристап на работата

Заинтересираните може да пуштат крaтка биографија на: eurolink.bg@gmail.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Georgi
Потврден огласувач
076825892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам