1 / 3
Hilti hilta wacker na benzin
1 МКД
18.09.2022 17:09

Струга / Струга

Ispraven vo odlicna sostojba, moze i zamena za elektricen trotinet, ili nesto drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Hidrofor pumpa za voda

4500 МКД

Kosacka kosilka

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам