1 / 3
Orevi cendler
1 €
12.08.2022 16:21

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam zemjiste 5000 m2 nasadeno so orevi cendler, peta godina, so luksuzen objekt

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kiro
Потврден огласувач
078738950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам