1 / 10
Opel antara 2.0d 150ks 4x4 2008g
По Договор
12.08.2022 19:54

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava opel antara 2.0dizel 150ks 2008g 4x4 164.000km realni novi gumi zimiaki + letni registiran cela godina vo ispravna sostojba proverka po vasa zelba
Cena po dogovor
Info na tell 071922840

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
071950695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам