1 / 2
Futrola za CZ75
20 €
Цената е фиксна
08.09.2022 10:11

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Futrolata e racno izrabotena od debela boks koza, bilno stavena koja ne e stetna za brunirot. Proizvedena vo Jugoslavija i ne e koristena.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Bota
Потврден огласувач
070690375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам