Seat ibiza
2.700 €
12.08.2022 21:45

Валандово

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava seat ibiza 1.9 ,regestrirana do mart 2023god samo kes bes zameni hitno e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078736901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам