1 / 12
Mercedes E220
21.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 23:14

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes Benz E220
2013/14
Doneseno od CH 🇨🇭
125kw(170ps)
Mercedes Benz Intelligent Light System (automatski intelegentni svetla)
Colosion Warning
Driving Assist
F1 na volan
Greaci na sedista
3krak volan
Navigacia
Ambient light so 3 boji
Bluetooth aux usb
19 amg bandasi so novi gumi
I mnogo druga oprema
Resgistriran so Zeleni Karton
071768660

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Albion
Потврден огласувач
071768660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам