Se bara majstor za krov na zgrada
По Договор
28.09.2022 13:51

Кисела Вода / Скопје

Se bara majstor za sanacija za del na krov od zgrada po moznost za rabota so katran hitno.tel-075-208-305

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

kkk
Потврден огласувач
075-770-685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам