1 / 4
Се продава кревет со два душека и фиока
10.000 МКД
17.09.2022 13:00

Карпош / Скопје

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока на извлекување, димензии 90 х 200, две години стар, малку користен.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Ana Popova Manasievska
Потврден огласувач
070737001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам