1 / 12
Iznajmuvam vozila * RENT A CAR * AVTOMATIC I RACEN
25 €
24.02.2023 22:28

Битола / Битола

rent a car vozila
Bmw 525d avtomatik - 30€
Mercedes c220 cdi avtomatik - 30 €
Vw passat avtomatik - 25 €


cena 25 -30 vo zavisnost od periodot
mozi da me kontaktirate na 071 306 133
ILI NA VIBER

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Ivan G.
Потврден огласувач
071306133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам