VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIC 2008 SWITZERLAND
1 €
13.08.2022 10:13

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

-Tiguan 2.0 TDI
-Donesena od CH,
-Registrirana so zelen karton do 13.07.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lundrim
Потврден огласувач
+38970850855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам