1 / 5
Honda hornet cb 600 f
По Договор
Денес 12:57

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

Honda cb 600 f Hornet

Километри:

25000

Motorot e vo odlicna sostoiba servisiran novi gumi bez nikakov vlog

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tomce
Потврден огласувач
078231567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам