1 / 1
Tiko Tico delovi Novi I Polovni motori dekli sve ima
1 €
05.10.2022 07:09

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Delovi sve ima za tikovci podetalni inf na telefon

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070457265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам