1 / 12
BMW 730D redizajn
По Договор
Денес 15:03

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw 730d 170kw
Redizajn 2007g
Komplet servisiran
Poseduva najvisoko nivo na oprema
Mozna e i zamena za pomal avto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

combe
Потврден огласувач
078227727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам