1 / 3
Exte Made in Austria
260 €
11.05.2023 09:29

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Exte mirage 26 ka trkala , ispravna sostojba odlicen

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

NT
Потврден огласувач
071510210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам