1 / 7
Gilera Nexus 125cc
2.150 €
27.09.2022 15:09

Велес / Велес

Марка:

Gilera

Вид:

Скутер

Година:

2011

Модел:

Nexus 125

Километри:

30000

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km so novi gumi BEZ DENAR VLOG
Kontakt: 070 333 667
070 333 667

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
070272667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам