1 / 2
Продавам бандера ( bandera )дрвена 6м
3.000 МКД
Цената не е фиксна
17.08.2022 06:57

Сопиште / Скопје

Продавам бандера дрвена премачкана спремна за монтажа.
6 метарска
Место за подигнување Скопје, Горно Соње
Контакт на viber или WhatsApp

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071608585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам