1 / 7
MAN Lions Regio R14 - EUR 4 - 58 sedista
20.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 11:25

Битола / Битола

MAN Lions Regio R14

- 2008 godina
- EUR 4
- 257 kw (349 PS) motor
- manuelen menjac
- 58 sedista
- vo extra sostojba
- na voziloto funkcionira se

Moznost za zamena ili plakanje na rati.

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од: Претпријатие

MIG TRAVEL
Потврден огласувач
075226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам