1 / 1
Samsung Z Fold 3 5G 256/12GB - Kako novi - 21M.Garancija
869 €
Цената е фиксна
16.08.2022 09:22

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung Z Fold 3 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Samsung Z Fold 3 5G 256/12GB
21 Meseci Garancija📝
Cena👉869€
📞071-777-227
📍iBuyMobile Store

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

iBuy
Потврден огласувач
071777227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам