1 / 1
Baram rabota B C D E kateg. Samo za vo MK
5 €
13.08.2022 14:57

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota b , c , d , e kateg. Samo za vo MK
SAMO NE NUDETE ZA KIPER , MIKSER
CISTERNA CEMENT , I ZA NADVOR NE
SAMO MK ..

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Dare
Потврден огласувач
078707740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам