1 / 1
Se Prodava Masina za Plocki
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 20:41

Кавадарци / Кавадарци

Masina za secenje plocki na voda granit mermer i drugi plocki Napraven e racno za svoi potrebi

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071553548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам